2026 Scag STTII-72V-38CH-EFI
Receive email updates for similar listings.
Save Alert
You can cancel the email alert at anytime.
Subscribe to Farms.com Machinery Newsletter
image
Equipment Specification
Manufacturer:Scag
Year:2026
Category:Lawn and Garden
Type:Riding Lawn Mowers
Serial number678-787-1261
ModelSTTII-72V-38CH-EFI
Hours1
Engine horsepower38
New/UsedUsed
Detailed Description
NEW SCAG Turf Tiger II 72" Zero Turn (Model # STTII-72V-38CH-EFI) -38HP Kohler Command PRO EFI Engine -72" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" and 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261  Email