2026 Scag SVRII-32A-16FX
Receive email updates for similar listings.
Save Alert
You can cancel the email alert at anytime.
Subscribe to Farms.com Machinery Newsletter
image
Equipment Specification
Manufacturer:Scag
Year:2026
Category:Lawn and Garden
Type:Riding Lawn Mowers
Serial number678-787-1261
ModelSVRII-32A-16FX
Hours1
New/UsedUsed
Detailed Description
NEW SCAG V-Ride II 32" Stand On (Model # SVRII-32A-16FX) -22HP Kawasaki FX Series Engine -5 Gallon Fuel Capacity -32" Advantage Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261  Email
Additional Description
Specifications: 32" Advantage Cutter Deck;