2026 Scag SZL-42H-22KT
Receive email updates for similar listings.
Save Alert
You can cancel the email alert at anytime.
Subscribe to Farms.com Machinery Newsletter
image
Equipment Specification
Manufacturer:Scag
Year:2026
Category:Lawn and Garden
Type:Riding Lawn Mowers
Serial number678-787-1261
ModelSZL-42H-22KT
Hours1
Engine horsepower22
New/UsedUsed
Detailed Description
NEW SCAG Libery Z 42" Zero Turn (Model # SZL-42H-22KT) -42" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -3.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT-2800 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261  Email
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 42 in,